Honda Civic Type R krijgt ‘minimaal 280 pk’
Geen reacties
Honda maakt de eerste informatie over de Civic Type R bekend. Het merk heeft onlangs een week lang getest op de Nürburgring in Duitsland.
Honda laat de Type R-liefhebbers niet in de kou staan. Het merk test op dit moment de Civic Type R met als doel van dit model de snelste voorwielaangedreven auto op de Nürburgring te maken. De testsessie die onlangs op dit circuit in de Duitse Eifel werd gehouden heeft de gewenste resultaten opgeleverd.
De Civic Type R krijgt een viercilinder 2,0 liter turbomotor die een vermogen van ‘minimaal 280 pk’ levert. Bij de ontwikkeling is Gabriele Tarquini, Honda’s coureur in de WTCC raceklasse, nauw betrokken.
Honda geeft aan dat het nog 2 jaar duurt totdat de auto is uitontwikkeld. Dat betekent dat de nieuwe Civic Type R in 2015 op de markt komt.